BENNON  

 • 459,00 zł

  PANTHER XTR O2 Low to bardzo wytrzymałe obuwie taktyczne, wykonane ze skóry bydlęcej i niezwykle mocnego materiału Cordura.

  W magazynie
 • 479,00 zł

  PANTHER XTR O2 High to bardzo wytrzymałe obuwie taktyczne, wykonane ze skóry bydlęcej i niezwykle mocnego materiału Cordura.

  W magazynie
 • 529,00 zł

  BENNON PANTHER XTR to bardzo wytrzymałe obuwie taktyczne, wykonane ze skóry bydlęcej i niezwykle mocnego materiału Cordura.Wodoodporna cholewka z gumową ochroną na czubku. Wodoodporna membrana REGI-TEX Wkładka ABSORBA XTR z dodatkiem węgla aktywnego Podeszwa Vibram 187C  wierzch: skóra bydlęca full grain + CORDURA + TPU

  W magazynie
 • 329,00 zł

  BENNON PANTHER OB High (Z30268) Lekkie skórzane trzewiki z tekstylnym wykończeniem, przeznaczone do uniwersalnego zastosowania. Obuwie posiada w części piętowej stabilizator z TPU i membranę wodoodporną REGI-TEX®.

  W magazynie
 • 319,00 zł

  BENNON PANTHER OB Low (Z30167) Lekkie skórzane półbuty z tekstylnym wykończeniem przeznaczone do uniwersalnego zastosowania w czasie służby i codziennego noszenia. Posiadają membranę wodoodporną REGI-TEX®.

 • 439,00 zł

  BENNON PANTHER STRONG OB (Z40392) Całoroczne, taktyczne, skórzane trzewiki do uniwersalnego zastosowania. Obuwie wyposażone jest w części piętowej w stabilizator z TPU, posiada z membranę wodoodporną REGI-TEX®; podeszwa VIBRAM.

 • 319,00 zł

  BENNON COMMODORE LIGHT O1 (Z20359) Taktyczne, komfortowe trzewiki przeznaczone do użytkowania przez służby mundurowe i pracowników ochrony. Wysokiej jakości skóra naturalna zapewnia wytrzymałość i trwałość obuwia, a materiał tekstylny i perforacja gwarantuje lekkość i oddychanie.

  W magazynie
 • 379,00 zł

  BENNON COMMODORE O2 (Z30366) Taktyczne, komfortowe trzewiki przeznaczone do użytkowania przez służby mundurowe i pracowników ochrony. Wysokiej jakości skóra naturalna zapewnia wytrzymałość i trwałość obuwia. Dzięki zastosowaniu wodoodpornej membrany REGI-TEX® oraz naturalnej skóry obuwie świetnie się sprawdzi w okresie jesienno-zimowym. Obuwie...

  W magazynie